Doğa ile iç içe aktiviteler

Doğa yürüyüşleri, atv motor turu ve daha fazlası...

Rezervasyon oluşturmak için yandaki butona tıklayabilirsiniz.


Doğa Yürüyüşü

Şehir hayatının sıkıcı kalabalığından kaçıp rahat bir nefes almak ister misiniz? Cevabınız evet ise doğa yürüyüşü aktivetimiz tam size göre! 4 km'lik parkurumuzda doğayla başbaşa keyifli zaman geçirebilirsiniz. Profesyonel rehber eşliğinde gerçekleşen aktivitemiz, misafirlerimize keyifli ve güvenli zaman geçirmeleri için gerekli olan tüm ortamı hazırlıyor.


Düğün/Davet

Sizin için önemli bir günü emin ellere teslim ederek eksiksiz geçirmek ister misiniz? Amorium ailesi olarak düğün nişan ve diğer özel günlerinizde gerek kapalı gerek açık toplantı ve davet alanlarımızda yanınızda olmaktan mutluluk duyarız. Açık havada lezzetli barbekülerimiz ile Kastamonu doğasının temiz havasını hissederek sevdiklerinizle keyifli anlar yaşayabilirsiniz.


ATV Turu

Doğa da heyecanlı ve bir o kadar da aksiyon dolu bir macera isteyenler ise, bu aktivitemiz ile daha yakından ilgilenebilirler. ATV motorları ile çıkacağımız bu yolculukta, tatilinize hareket katacaksınız. Doğaya ve aksiyona doyacağımız atv turumuz ile Kastamonu'da bekliyoruz.


Doğum günleri

Doğum günlerinizde siz yeni yaşınızın sevincini yaşarken biz her şeyin kusursuz ilerlemesi için çalışıyoruz.


Kış Turizmi | Kayak

2850 metre yüksekliğinde bulunan Ilgaz sıradağları üzerinde yer almakta olan Ilgaz Kayak Merkezi, Ilgaz Milli Parkının içerisinde yer almaktadır. Kayak merkezinde, Türkiye Kayak Federasyonuna ait Ilgaz Dağ Tesisleri de bulunmaktadır. Kayak merkezinin doğal yapısı göknar ağaçları ile kaplı vaziyettedir. Gerek kayak yapanlar, gerek ise snowboard yapanlar, bu eşsiz doğal güzellik ile buluşmaktadır. Genelde sisin hakim olduğu kayak merkezinde, özellik ile inişler daha yavaş bir şekilde yapılmaktadır.


Canlı Müzik

Akşam yemeğinden sonra eğlenmek için başvurduğumuz yollardan biri de canlı müziktir. Uzman sesler ile şarkılara eşlik edebilirsiniz.


İş Toplantıları

İş toplantılarınızı gerçekleştirirken size ve misafirlerinize güler yüzlü hizmetimizin yanı sıra, ihtiyacınız olan ikram ve toplantı ortamını sizlere sağlıyoruz.